Zaproszenie

Misją naszego Wydziału jest kształcenie młodych ludzi w taki sposób, aby mogli w swoim dorosłym życiu zawodowym doskonale odnajdywać się na konkurencyjnym międzynarodowym rynku pracy. Kształcimy ludzi przedsiębiorczych, twórczych i umiejących w elastyczny sposób reagować na nowe wyzwania stworzone przez globalny rynek pracy. Studiując u nas zdobywasz umiejętności komunikowania się i profesjonalnego działania w biznesie, w polityce i dyplomacji oraz w międzynarodowych mediach (dziennikarstwo międzynarodowe).

 

 

WSMiP — Poznaj nas!

 

Możliwości rozwoju

Dwa języki obce

Studia na naszym Wydziale to doskonała możliwość szybkiej nauki dwóch języków obcych. Nauka ta obok klasycznych lektoratów opiera się głownie na aktywnym uczestnictwie w wykładach oraz seminariach prowadzonych w językach obcych na wybrane tematy dotyczące międzynarodowego biznesu, polityki oraz mediów i dziennikarstwa. Stawiamy na interaktywność. Chcemy aby nasz student mógł swobodnie komunikować się w dwóch językach obcych, a w przyszłości nawet w 3 lub 4. Umiejętności, które Ci dajemy pozwolą Ci szybko w przyszłości dalej rozwijać swoje zdolności językowe. Naszymi wykładowcami są zarówno profesorowie zagraniczni z Meksyku, Hiszpanii, USA, Australii czy Indii, jak również polscy wykładowcy swobodnie prowadzący zajęcia w językach obcych w kraju i zagranicą. Stawiamy na profesjonalistów i chcemy kształcić profesjonalistów, czyli ludzi którzy potrafią się swobodnie i bez kompleksów porozumieć w otoczeniu międzynarodowym Europy i Świata.

Zarządzanie marketingowe i projekty europejskie

Pragniemy aby nasz absolwent zdobył umiejętność przygotowania projektów europejskich i nauczył się zarządzania nimi w procesie ich realizacji przez różne instytucje, w tym zwłaszcza: stowarzyszenia, fundacje, przedsiębiorstwa i samorządy lokalne.

 

 • 75. ROCZNICY DEPORTACJI ŻYDÓW ZACHODNICH DO LITZMANNSTADT GETTO
  75. ROCZNICY DEPORTACJI ŻYDÓW ZACHODNICH DO LITZMANNSTADT GETTO
 • Graduation Day of International Marketing and photo session 11.12.2015
  Graduation Day of International Marketing and photo session 11.12.2015
 • Christmas Eve meeting with International Marketing Students - 16.12.2015
  Christmas Eve meeting with International Marketing Students - 16.12.2015
 • Spotkanie wigilijne pracowników WSMiP - 17.12.2015
  Spotkanie wigilijne pracowników WSMiP - 17.12.2015
 • Uroczystość wręczenia dyplomów studentom Polsko-Francuskich Studiów Zarządzania typu MBA
  Uroczystość wręczenia dyplomów studentom Polsko-Francuskich Studiów Zarządzania typu MBA
 • Oferta edukacyjna WSMiP UŁ
  Oferta edukacyjna WSMiP UŁ
 • 10th Lodz East Asia Meeting Zakład Azji Wschodniej UŁ
  10th Lodz East Asia Meeting Zakład Azji Wschodniej UŁ
 • „POLAND AND GERMANY: HOW TO RESPOND TO RUSSIA?”
  „POLAND AND GERMANY: HOW TO RESPOND TO RUSSIA?”
 • Krótka relacja z obchodów 70-lecia UŁ na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych
  Krótka relacja z obchodów 70-lecia UŁ na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych
 • Dr Magdalena Cieślak (Zakład Dramatu i Dawnej Literatury Angielskiej, UŁ) przeprowadza wywiad z dr Imke Lichterfeld, University of Bonn, na temat oddziaływania i znaczenia renesansowej tragedii dla współczesnego odbiorcy (październik 2013)
  Dr Magdalena Cieślak (Zakład Dramatu i Dawnej Literatury Angielskiej, UŁ) przeprowadza wywiad z dr Imke Lichterfeld, University of Bonn, na temat oddziaływania i znaczenia renesansowej tragedii dla współczesnego odbiorcy (październik 2013)