Opisy kierunków i specjalności

● STUDIA DZIENNE I STOPNIA

– stosunki międzynarodowe - opiekun dr hab. Tomasz Kamiński, tomasz.kaminski@wsmip.uni.lodz.pl
(SIATKA)

a) polityka międzynarodowa i dyplomacja; opiekun: dr hab. Karol Żakowski, karol.zakowski@wsmip.uni.lodz.pl; - rekrutacja na kierunek stosunki międzynarodowe, specjalność wybierana w toku studiów

OPIS

b) komunikowanie międzynarodowe; opiekunowie: dr hab. Izabela Kończak, izabela.konczak@wsmip.uni.lodz.pl; - rekrutacja na kierunek stosunki międzynarodowe, specjalność wybierana w toku studiów.

OPIS

c) biznes międzynarodowy; opiekun dr Paweł kowalski pawel.kowalski@wsmip.uni.lodz.pl; - rekrutacja na kierunek stosunki międzynarodowe, specjalność wybierana w toku studiów.

PREZENTACJA

- international & politological studies - opiekun: dr hab. Michał Kobierecki, michal.kobierecki@wsmip.uni.lodz.pl
(SIATKA GODZIN  OPIS)

a) american studies - rekrutacja na kierunek international & politological studies, specjalność wybierana w toku studiów.

b) security studies - rekrutacja na kierunek international & politological studies, specjalność wybierana w toku studiów.

c) politics and policy in Europe - rekrutacja na kierunek international & politological studies, specjalność wybierana w toku studiów.

d) international communication - rekrutacja na kierunek international & politological studies, specjalność wybierana w toku studiów.

e) asian studies - rekrutacja na kierunek international & politological studies, specjalność wybierana w toku studiów.

- politologia - opiekun dr hab. Katarzyna Dośpiał-Borysiak, katarzyna.dospial@wsmip.uni.lodz.pl
SIATKA GODZIN

a) polityka i zarządzanie w strukturach lokalnych; opiekun: prof. dr hab. Alicja Stępień-Kuczyńska (kspul@uni.lodz.pl); - rekrutacja na kierunek politologia, specjalność wybierana w toku studiów

OPIS

b) kultura polityczna i polityka historyczna - rekrutacja na kierunek politologia, specjalność wybierana w toku studiów

OPIS

- międzynarodowe studia kulturowe - opiekun dr hab. Maria Łukowska maria.lukowska@wsmip.uni.lodz.pl
OPIS SIATKA GODZIN Facebook

Wszystkie wymienione wyżej kierunki można studiować także w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych.

studia azjatyckie - opiekun dr hab. Izabela Kończak izabela.konczak@wsmip.uni.lodz.pl

OPIS SIATKA GODZIN

- bezpieczeństwo narodowe - opiekun dr Anna Kobierecka; adiunkt, anna.kobierecka@wsmip.uni.lodz.pl

SIATKA GODZIN

- international marketing (w j. angielskim, o profilu praktycznym) opiekun dr Michał Sędkowski michal.sedkowski@wsmip.uni.lodz.pl

OPIS SIATKA GODZIN

● STUDIA DZIENNE II STOPNIA

- stosunki międzynarodowe - opiekun dr hab. Tomasz Kamiński tomasz.kaminski@wsmip.uni.lodz.pl
(SIATKA GODZIN)

a) interamerykańska; - rekrutacja na kierunek stosunki międzynarodowe, specjalność wybierana w toku studiów.

b) orientalna; opiekun: prof. dr hab. Małgorzata Pietrasiak malgorzata.pietrasiak@wsmip.uni.lodz.pl; - rekrutacja na kierunek stosunki międzynarodowe, specjalność wybierana w toku studiów.

OPIS

c) regiony Europy; opekun: dr Magdalena Żakowska magdalena.zakowska@wsmip.uni.lodz.pl - rekrutacja na kierunek stosunki międzynarodowe, specjalność wybierana w toku studiów.

OPIS

- international and politological studies - opiekun: dr hab. Michał Kobierecki, michal.kobierecki@wsmip.uni.lodz.pl
(SIATKA GODZIN  OPIS)

a) governments and governance - rekrutacja na kierunek international & politological studies, specjalność wybierana w toku studiów.

b) conflict management and negotiations - rekrutacja na kierunek international & politological studies, specjalność wybierana w toku studiów.

c) international marketing - rekrutacja na kierunek international & politological studies, specjalność wybierana w toku studiów.

- politologia - opiekun dr hab. Katarzyna Dośpiał-Borysiak, katarzyna.dospial@wsmip.uni.lodz.pl
(SIATKA GODZIN)

b) doradztwo i zarządzanie polityczne; opiekun: prof. dr hab. Alicja Stępień-Kuczyńska (kspul@uni.lodz.pl);

c) strategie bezpieczeństwa i prognozowanie w polityce; ispul@uni.lodz.pl

OPIS SIATKA GODZIN Facebook

● STUDIA DZIENNE III STOPNIA

Czteroletnie Stacjonarne Studia Doktoranckie Nauk o Polityce

● STUDIA PODYPLOMOWE

Polsko-Francuskie Studia w Zakresie Zarządzania

iaelyon School of Management – Université Jean Moulin Lyon 3

Kierownik studium: prof. dr hab. Tomasz Domański
Kontakt: cbsful@uni.lodz.pl

Studia prowadzone są we współpracy z Uniwersytetem Lyon III we Francji. Program skierowany jest do osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu marketingu i zarządzania biznesem w środowisku międzynardowym.

Strona wwwhttp://francemba.uni.lodz.pl/
Facebookhttps://www.facebook.com/francemba