Komunikat nr 4 Dziekana WSMiP UŁ w sprawie organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/22

8.10.2021

Komunikat nr 4

Dziekana WSMiP UŁ w sprawie organizacji kształcenia

w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/22

Szanowni Nauczyciele Akademiccy,

Szanowni Studenci i Studentki,

Uprzejmie informuję, że wszystkie zajęcia zaplanowane w trybie stacjonarnym (seminaria, ćwiczenia itp.) we wszystkich salach w budynku przy ul. Narutowicza 59a  w dniach 11 – 15 października 2021 r. powinny zostać przeprowadzone w trybie STACJONARNYM (w salach wykładowych).

Dr hab. Ryszard M. Machnikowski, prof. UŁ

Dziekan WSMiP UŁ