Darmowy kurs online “Chinese Bridge” języka i kultury chińskiej Shanghai Lixin University of Accounting and Finance – zapisy do 10.01!

4.01.2021

Darmowy kurs online “Chinese Bridge” języka i kultury chińskiej

Shanghai Lixin University of Accounting and Finance – zapisy do 10.01!

Ze względu na globalną sytuację z COVID-19, wielu naszych znajomych i innych zainteresowanych nie ma tym razem możliwości przyjazdu do Chin. Dlatego Szanghajski Uniwersytet Księgowości i Finansów Lixin oraz Chińskie Centrum Współpracy i Edukacji Językowej zapraszają na program internetowej wymiany kulturowej „Chinese Bridge”. Poza kursem językowym, oferujemy zajęcia z kultury chińskiej i współczesnych chińskich realiów. Uczestnicy spoza Chin mogą ZA DARMO dołączyć do opisanych niżej zajęć:

01 Dla kogo: osoby zainteresowane (poziom początkujący), nie dotyczy obywateli Chin

02 Termin zgłoszeń: 10 grudnia 2020 – 10 stycznia 2021

03 Program:

l  40% kurs językowy, 60% zajęcia z kultury chińskiej i wycieczka online (10 godzin kursu online i 200 minut zajęć indywidualnych)

l  Terminy zajęć: 19, 20, 26 i 27 stycznia 2021 (4 dni) – od 16:00 czasu polskiego

l  Oprogramowanie: Microsoft Teams

l  Brak opłat

04   Zgłoszenie na kurs:

l  Prosimy kliknąć następujący link lub zeskanować kod QR w celu złożenia formularza zgłoszeniowego (w j. angielskim): https://www.wjx.top/jq/99762473.aspx

05 Po ukończeniu kursu online, można otrzymać Certyfikat Ukończenia Kursu “2020 Chinese Bridge Delegation Online Cultural Exchange Project”. Dla najlepszych przewidziano „Excellent Student Certificate”, za wzorowe wyniki i udział w zajęciach.

06 Kontakt:

Na pytania (w j. angielskim) odpowie pan Tang Yi, e-mail: tangyi@lixin.edu.cn

Rozkład zajęć (godziny podano w czasie pekińskim, 23:00 odpowiada 16:00 w Polsce)

Tematyka zajęć

Dzień 1

Ceremonia Otwarcia (online) zwiedzanie kampusu

0.5h

Język chiński (I)

Chińska muzyka ludowa

Dzień 2

Język chiński (II)

Kaligrafia (online)