Debata #RODMonline z udziałem mgr Aleksandry Spancerskiej

22.12.2020

W dniu 15 grudnia 2020 roku mgr Aleksandra Spancerska - asystentka w Katedrze Teorii i Historii Stosunków Międzynarodowych WSMiP - wzięła udział w debacie podsumowującej 2020 rok w Turcji. Spotkanie transmitowane za pośrednictwem mediów społecznościowych zostało zorganizowane przez Ośrodek Myśli Politycznej i Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie.

W rozmowie, którą przeprowadziła Karolina Wanda Olszowska z Uniwersytetu Jagiellońskiego, uczestniczyli także: dr Karol Wasilewski (Polski Instytut Spraw Międzynarodowych) oraz dr hab. Jakub Wódka (Polska Akademia Nauk).

Zapraszamy do obejrzenia nagrania debaty pod adresem