Komunikat nr 1 Dziekana WSMiP UŁ w sprawie organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/22

2.07.2021

Komunikat nr 1

Dziekana WSMiP UŁ w sprawie organizacji kształcenia

w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/22

Szanowni Nauczyciele Akademiccy,

Szanowni Studenci i Studentki,

Szanowni Kandydaci i Kandydatki na studia na WSMiP UŁ,

Dobiegła końca pierwsza część letniej sesji egzaminacyjnej i przygotowujemy się do organizacji nowego roku akademickiego 2021/2022.

Zgodnie z komunikatem JM Rektor UŁ, prof. dr hab. Elżbiety Żądzińskiej z dnia 31.05 w sprawie organizacji kształcenia w semestrze zimowym (Organizacja kształcenia w semestrze zimowym 2021/2022 (lodz.pl)) uprzejmie informuję, że przygotowujemy się do prowadzenia zajęć w trybie mieszanym.

Zajęcia o charakterze seminariów, ćwiczeń, ćwiczeń konwersatoryjnych, lektoratów, itp. - a zatem prowadzone w niewielkich grupach, będą odbywały się stacjonarnie, w salach lekcyjnych.

Zajęcia o charakterze wykładów, wykładów konwersatoryjnych itp., a zatem zajęcia w dużych grupach w semestrze zimowym będą prowadzone online z wykorzystaniem platformy MS Teams.

Ponieważ jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak będzie wyglądała sytuacja pandemiczna
w naszym kraju jesienią br., zatem w przypadku odgórnych regulacji rządowych i ministerialnych (ew. wprowadzenia lockdownu w miesiącach jesienno – zimowych) organizacja kształcenia może ulec zmianie. Prosimy o śledzenie bieżących komunikatów Dziekana na naszej stronie internetowej
i wydziałowym Facebooku oraz obserwowanie komunikatów Rządu RP w tej kwestii.

Do zobaczenia w nowym roku akademickim!

Dr hab. Ryszard M. Machnikowski, prof. UŁ

Dziekan WSMiP UŁ