Komunikat w sprawie zajęć dydaktycznych na WSMiP UŁ

17.10.2020

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego z dnia 15.10.2020 r. o włączeniu powiatu łódzkiego do strefy czerwonej, w której jedyną formą pracy uczelni wyższych jest nauczanie zdalne, informujemy, że od 19.10 br. do odwołania wszelkie formy zajęć dydaktycznych oraz innej aktywności dydaktycznej (egzaminy dyplomowe, spotkania, zebrania Kół Studenckich itp.) będą realizowane wyłącznie online z wykorzystaniem narzędzi internetowych. Zajęcia zaplanowane jako stacjonarne (z fizyczną obecnością w budynkach WSMiP UŁ) będą również realizowane w formie nauczania zdalnego.

dr hab. Ryszard M. Machnikowski, prof. UŁ

Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ