Konta w domenie @unilodz.eu przestają być domyślnymi adresami do kontaktu z UŁ

17.10.2020

Konta w domenie @unilodz.eu przestają być domyślnymi adresami do kontaktu z UŁ

Twoje konto w domenie @unilodz.eu będzie aktywne do 31.12.2021 roku. Do tego czasu można przenieść przechowywane tam pliki na nowe konto na @edu.uni.lodz.pl, ale pamiętaj – nie będziesz już dostawać na adres @unilodz.pl e-maili z uczelni

Nowy rok akademicki 2020/2021 rozpoczynamy z nową pocztą studencką w domenie @edu.uni.lodz.pl. Bez względu na to, czy studiujesz na Uniwersytecie Łódzkim już od jakiegoś czasu, czy to Twój pierwszy rok, otrzymujesz od nas dostęp do nowego konta.

Dzięki temu otrzymasz następujące korzyści:

• możliwość korzystania z rozszerzonego pakietu Microsoft Office 365 Professional Plus, który będzie można zainstalować aż na 15 urządzeniach prywatnych (5 komputerach, 5 tabletach i 5 telefonach - uwaga! Tych proporcji nie można zmieniać, czyli np. 6 komputerów i 4 tablety etc.)
  • 2 terabajty miejsca na OneDrive
  • Korzystanie z nowego konta ograniczy też problemy techniczne związane ze zdalną nauką (studenci przestaną być „gościem” na Teamsach).

Twój nowy login składa się z liter „UL” oraz siedmiu cyfr, w skład których wchodzi Twój USOS ID (przykład: UL0234654). Przesłaliśmy już go, na Twój prywatny adres email, w wiadomości informującej o utworzeniu konta.

Jeśli nie dostałeś wiadomości lub nie pamiętasz loginu, skorzystaj z opcji jego przypomnienia dostępnej w Centralnym Systemie Logowania UŁ https://logowanie.uni.lodz.pl/loginreminder/reminder.jsp Jeśli to nie zadziałało skontaktuj się ze swoim dziekanatem.

Regulamin korzystania z poczty UŁ