Nabór do trzeciej edycji Studenckich Grantów Badawczych 2019!

17.10.2018

Rozpoczynamy kolejną – trzecią już – edycję Studenckich Grantów Badawczych. Wspieramy studentów Uniwersytetu Łódzkiego w realizacji unikalnych projektów o charakterze badawczym. W poprzedniej edycji konkursu przyznano 81 grantów na łączną kwotę 269 957, 45 zł zł.

Wszystkich zainteresowanych możliwością realizacji samodzielnych projektów badawczych, pragnących podzielić się swoimi pomysłami i zainteresowaniami naukowymi zapraszamy do udziału w październikowych i listopadowych szkoleniach. Terminy szkoleń zostały podane w zakładce Szkolenia.