Przerwa w dostępie do systemów informatycznych UŁ

5.02.2018

Szanowni Państwo,

W związku z koniecznością przeprowadzenia planowanych prac modernizacyjnych w systemie USOS informujemy, iż

od godz.12.00 08.02.2018r. (czwartek) do końca dnia 11.02.2018r.(niedziela) nie będą działać następujące systemy:

- USOS

Nie będzie możliwości uzyskania żadnych zaświadczeń jak również innych dokumentów drukowanych w Dziekanacie z Systemu USOS produkcyjny.

- USOSweb (w tym dostęp do rejestracji trwających w tym okresie w USOSweb)

Prosimy aby w miarę możliwości dokonać rejestracji na wybrane przez Państwa przedmioty przed terminem planowanej modernizacji. Jednocześnie informujemy, iż będzie to możliwe również po przeprowadzonych zmianach zgodnie z terminami rejestracji umieszczonymi w USOSweb.

- strona https://ul.uni.lodz.pl/ (rejestracje żetonowe)

Prosimy aby w miarę możliwości dokonać rejestracji na wybrane przez Państwa przedmioty przed terminem planowanej modernizacji. Jednocześnie informujemy, iż będzie to możliwe również po przeprowadzonych zmianach zgodnie z terminami rejestracji umieszczonymi w UL.

- Archiwum Prac Dyplomowych

- System Antyplagiatowy OSA.

Za wszelkie utrudnienia wynikające z zamknięcia wyżej wymienionych systemów przepraszamy.

W tych dniach Biuro Obsługi Studenta będzie nieczynne.