Zasady bezpieczeństwa na UŁ

11.10.2021

Szanowni Studenci i Studentki,

Przypominam, że zgodnie z Zarządzeniem nr. 198 JM Rektor UŁ z dnia 9.09.2021 jesteśmy wszyscy zobowiązani do stosowania zasad bezpieczeństwa, obejmujących także noszenie maseczek w pomieszczeniach zamkniętych, szczególnie na korytarzach budynków i w salach dydaktycznych (pkt. 2b paragrafu 1 załącznika nr. 2 do Zarządzenia).

Przypominam i apeluje o stosowanie się do tego wymogu (wykładowcy mogą pozwolić Państwu na zdjęcie maseczek w Sali wykładowej, jeśli uznają to za niezbędne przy prowadzeniu zajęć).

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sprzyja ochronie naszego zdrowia i pozwoli nam na kontynuowanie zajęć w formule stacjonarnej, tak bardzo potrzebnej w kształceniu, możemy także uniknąć dzięki temu konieczności przejścia na system nauczania zdalnego.

Bądźmy bezpieczni i dbajmy o bezpieczeństwo innych!

dr hab. Ryszard M. Machnikowski, prof. UŁ

Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ