Praca, Współpraca, Projekty

Zapraszamy wszystkich pracujących absolwentów do przekazywania nam informacji i kontaktów o praktykach zawodowych i ofertach pracy dla naszych obecnych studentów oraz absolwentów w zakresie: marketingu, sprzedaży, komunikacji marketingowej, zarządzania marką, zarządzania projektami europejskimi, PR, pracy w mediach i partiach politycznych oraz instytucjach i placówkach kultury w kraju i zagranicą.

Chcemy stworzyć specjalistyczny bank ofert poparty siecią kontaktów absolwentów oraz partnerów ze świata biznesu, polityki, kultury i mediów.

Jeden z liderów polskiego rynku IT, firma AMG.net poszukuje kandydatów na płatne praktyki w dziale PR.

Wymagania:

- umiejętność tworzenia i redagowania tekstów

- podstawowa znajomość rynku mediów i social media

- samodzielność

- komunikatywność

- zaangażowanie i sumienność

- zainteresowanie tematyką z zakresu PR, reklamy, marketingu i rynku mediów

- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office

Oczekujemy również bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej redagowanie tłumaczeń pisemnych.

Zakres obowiązków:

- tworzenie tekstów na zewnątrz i do wewnątrz firmy

- działania z zakresu social media

- aktualizacja list prasowych

- wsparcie organizacji eventów

- wsparcie prowadzonych przez firmę działań public relations

Czas trwania praktyk w zależności od dyspozycyjności kandydata/tki (2 lub 3 miesiące).

CV i list motywacyjny proszę przesyłać na m.niewiadomski@amg.net.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji do pracy oraz na praktyki w firmie AMG.net oraz pozostałych firmach wchodzących w skład Grupy Bull w Polsce (Dz.U. nr 133, poz. 833).Jednocześnie oświadczam, iż poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu oraz poprawiania moich danych osobowych, oraz że udostępnienie moich danych osobowych jest dobrowolne.”

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Program Fulbright Graduate Student Award na rok 2015/2016  — rekrutacja

dla studentów ostatniego roku I i II stopnia studiów oraz absolwentów

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością pragnę poinformować, że otwarta została rekrutacja na program Fulbright Graduate Student Award.
Stypendia przeznaczone są dla absolwentów polskich szkół wyższych zainteresowanych studiami magisterskimi i doktoranckimi w uczelniach amerykańskich w roku akademickim 2015–2016. Zgłoszenia przyjmowane są na dowolny kierunek, oprócz programów MBA i studiów medycznych.

Stypendium obejmuje:
- stypendium w wysokości do $30 000, finansujące pierwszy rok studiów magisterskich lub doktoranckich, mogą być przyznane na okres 9 miesięcy;
- dodatkowo: ubezpieczenie i koszty podróży;
- wizę J-1, sponsorowaną przez Departament Stanu USA, podlegającą przepisowi 2-year-home-residency;
- wizę J-2 dla towarzyszących członków rodziny.
- Ilość oraz wysokość stypendiów będzie zależeć od przyznanego budżetu.

Rekrutacja będzie trwała do dnia 30 sierpnia 2014 r.
Informacje dotyczące wymaganych dokumentów można znaleźć na naszej stronie pod adresem: http://fulbright.edu.pl/programy/dla-polakow/graduate-students-awards.
W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Z poważaniem,
Patrycja Gołąb

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta | Polish-U.S. Fulbright Commission
K.I. Gałczyńskiego 4 | 00-362 Warszawa
+48 22 10 100 40 | fulbright.edu.pl | facebook.com/FulbrightPolska | fulbright55.pl

  • 75. ROCZNICY DEPORTACJI ŻYDÓW ZACHODNICH DO LITZMANNSTADT GETTO
    75. ROCZNICY DEPORTACJI ŻYDÓW ZACHODNICH DO LITZMANNSTADT GETTO
  • Graduation Day of International Marketing and photo session 11.12.2015
    Graduation Day of International Marketing and photo session 11.12.2015
  • Christmas Eve meeting with International Marketing Students - 16.12.2015
    Christmas Eve meeting with International Marketing Students - 16.12.2015
  • Spotkanie wigilijne pracowników WSMiP - 17.12.2015
    Spotkanie wigilijne pracowników WSMiP - 17.12.2015
  • Uroczystość wręczenia dyplomów studentom Polsko-Francuskich Studiów Zarządzania typu MBA
    Uroczystość wręczenia dyplomów studentom Polsko-Francuskich Studiów Zarządzania typu MBA
  • Oferta edukacyjna WSMiP UŁ
    Oferta edukacyjna WSMiP UŁ
  • 10th Lodz East Asia Meeting Zakład Azji Wschodniej UŁ
    10th Lodz East Asia Meeting Zakład Azji Wschodniej UŁ
  • „POLAND AND GERMANY: HOW TO RESPOND TO RUSSIA?”
    „POLAND AND GERMANY: HOW TO RESPOND TO RUSSIA?”
  • Krótka relacja z obchodów 70-lecia UŁ na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych
    Krótka relacja z obchodów 70-lecia UŁ na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych
  • Dr Magdalena Cieślak (Zakład Dramatu i Dawnej Literatury Angielskiej, UŁ) przeprowadza wywiad z dr Imke Lichterfeld, University of Bonn, na temat oddziaływania i znaczenia renesansowej tragedii dla współczesnego odbiorcy (październik 2013)
    Dr Magdalena Cieślak (Zakład Dramatu i Dawnej Literatury Angielskiej, UŁ) przeprowadza wywiad z dr Imke Lichterfeld, University of Bonn, na temat oddziaływania i znaczenia renesansowej tragedii dla współczesnego odbiorcy (październik 2013)