• Wykład Prof. dr Jörna Münknera, Herzog August Bibliothek w Wolfenbüttel, (Niemcy) „Radical Caesura Radical Cure: Dadaism and World War I”

24.04.2019 godz. 9.40, Sala Rady Wydziału more

• "ROZMOWY W KATEDRZE" O HISZPAŃSKIM FUTBOLU I POLITYCE

• Zapraszamy na wykład pt.„Karl Dedecius - tłumacz Łodzi”

• Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ serdecznie zaprasza do udziału w wydziałowych wydarzeniach XIX Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki 2019

• DR ADRIANA SARA JASTRZĘBSKA I NARKOPOWIEŚĆ NA "ROZMOWACH W KATEDRZE"

czwartek, 21 marca o godz. 15.45 more

• Wykłady Ambasadorów: Stosunki polsko-izraelskie i relacje polsko-żydowskie. Wspólna historia/wyzwania przyszłości.

Miejsce: Sala Rady Wydziału more