60-ta edycja Olimpiady z Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

26.01.2019

W dniu 26 stycznia na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych odbył się etap okręgowy  60-tej edycji Olimpiady z Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Zwycięzcami etapu okręgowego w Łodzi  zostali:

1.       Emil Macierzyński - Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego

2.       Antoni Słoma - Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego

3.       Mateusz Marzec - I  Liceum Ogólnokształcące w Wieluniu

4.       Mateusz Kieszek - Publiczne Liceum Ogólnokształcące  Politechniki Łódzkiej

5.       Jakub Kantorski - III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim

6.       Anna Mądrakowska - II Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach

7.       Krystian Stacherski  - I Liceum Ogólnokształcące w Radomsku

8.       Marcin Pyka - XXI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Zwycięzcom etapu okręgowego serdecznie gratulujemy. Finał Olimpiady odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia w Warszawie.