27.10.2016

Studenci i wykładowcy Międzynarodowych Studiów Kulturowych zapraszają na uroczystości organizowane przez Centrum Dialogu im. Marka Edelmana (ul. Wojska Polskiego 83 ) w dniu 27 października 2016 roku, w ramach obchodów

W październiku 2016 roku przypada 75. rocznica przywiezienia do Litzmannstadt Getto europejskich Żydów z Czech, Niemiec, Austrii i Luksemburga. Oficjalne obchody upamiętniające to wydarzenie odbędą się w najbliższy czwartek o godz. 11:00 na Stacji Radegast.

Pełen program obchodów znajdziecie Państwo na stronie http://www.centrumdialogu.com/program-obchodow

Przygotowano min. spektakl, pokazy filmów, koncerty, obchody oficjalne i religijne.

FILM