Spotkanie z Ambasador RP w Republice Czeskiej

12.09.2017

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Łodzi, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ oraz Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnegozapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu z Ambasador RP w Republice Czeskiej Panią Grażyną Bernatowicz.

Temat spotkania: Realizacja priorytetów polskiej polityki zagranicznej – współpraca międzynarodowa samorządów.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 12 września 2017 r. o godzinie 10:30 na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych,

Łódź, ul. Składowa 43, Sala Rady Wydziału (I piętro).

Zainteresowanych udziałem prosimy o potwierdzenie obecności drogą mailową pod adresem: rodm@rodm-lodz.pl

Dodatkowe informacje dotyczące spotkania można uzyskać pod numerem telefonu: 42 635 42 34