MSK - spotkanie z Poetą i wręczenie nagród w studenckim konkursie poetyckim

17.12.2018

Katedra Studiów Brytyjskich i Krajów Wspólnoty Brytyjskiej zaprasza na spotkanie z Panem Przemysławem Owczarkiem - dyrektorem Domu Literatury i łódzkim poetą - który wskaże czym jest poezja, aspekt łódzki poezji (m.in. "Kwiaty polskie" J. Tuwima), omówi poezję w myśli filozofów (m.in. Derridy) oraz przedstawi własne doświadczenie twórcze jako poety. Podczas spotkania zostanie rozwiązany konkurs na najlepsze wiersze autorstwa studentów kierunku międzynarodowe studia kulturowe oraz zostaną wręczone nagrody.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17 grudnia 2018 r. w sali Rady Wydziału o godz. 16:00.