Otwarta debata "Międzynarodowe oblicza terroryzmu"

5.12.2017

Zapraszamy serdecznie na otwartą debatę organizowaną na WSMiP UŁ p.t. "Międzynarodowe oblicza terroryzmu", związanej z wydaniem wydziałowej publikacji pod takim tytułem pod redakcją prof. Tomasza Domańskiego.

Debata będzie miała charakter publiczny i odbędzie się w sali A1 nowego budynku w kompleksie ul. Lindleya 3, 90 - 131 Łódź i rozpocznie się o godz. 11.30 w dniu 5 grudnia 2017 r.

Program debaty i uczestnicy:

Godz. 11.30 - 13.30, Panel 1: "Międzynarodowe oblicza terroryzmu": - moderator: prof. zw. dr hab. Tomasz Domański;

Uczestnicy: dr hab. Jacek Reginia Zacharski, prof. nadzw. UŁ, dr Michał Piekarski, UWr, dr hab. Stanisław Kosmynka, UŁ, dr Michał Kobierecki, UŁ

Godz. 13.30 - 14.30, Przerwa na lunch

Godz. 14.30 - 16.30, Panel 2: "Co po ISIS?" - moderator dr hab. Ryszard Machnikowski, prof. nadzw. UŁ;

uczestnicy: dr hab. Daniel Boćkowski, prof. nadzw. UwB, dr Magdalena El Ghamari, CC, dr hab. Radosław Bania, prof. nadzw. UŁ