Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Łodzi zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Akademii Dyplomatycznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych na temat naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną w MSZ.

8.06.2017

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Łodzi zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Akademii Dyplomatycznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych na temat naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną w MSZn  które odbędzie się 19 czerwca 2017r. o godzinie: 15:00.

Spotkanie poprowadzi Pan Ambasador Jacek Perlin.

Miejsce: Wydział Studiów Międzynarodowych i politologicznych UŁ,

Aula im. Prof. W. Michowicza, ul. Lindleya 5a (wejście do Auli Szuberta, przy bibliotece WSMiP)