"ROZMOWY W KATEDRZE": WYKŁAD DR MARTY OSUCHOWSKIEJ

15.01.2019
Katedra Studiów Latynoamerykańskich i Porównawczych serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu seminariów naukowych pt. „Rozmowy w Katedrze”. We wtorek, 15 stycznia o godz. 15.30 gościem KSLiP będzie dr Marta Osuchowska, prawniczka i latynoamerykanistka z UKSW, której wystąpienie dotyczyć będzie problematyki prawa i religii w Argentynie.

Szczegóły spotkania pod tym linkiem:http://www.kslip.uni.lodz.pl/wydarzenia-planowane.html

Zespół KSLiP UŁ