„Startup Days”

3.06.2017

Wydarzenie „Startup Days”

STUDENCIE, MASZ POMYSŁ NA BIZNES? SKONSULTUJ GO Z REKINAMI BIZNESU!
Podpowiedzą Ci co zrobić, aby osiągnąć sukces w biznesie!

Już 3-4 czerwca odbędzie się bardzo wartościowe i merytoryczne wydarzenie "Startup Days" w Inkubatorze Elektrotechniki Brukowa Business Center.

"Startup Days" to miejsce, gdzie każdy pomysłodawca będzie mógł przepracować swój projekt biznesowy pod okiem mentorów- znanych łódzkich przedsiębiorców, którzy z sukcesem rozwijają przedsięwzięcia biznesowe oraz specjalistów z branży startupowej.

Wydarzenie składa się z dwóch części:
1. Prelekcje prelegentów- w tej części mogą wziąć udział wszystkie osoby zainteresowane tematyką startupów i nowych technologii.

2. Mentoring indywidualny łódzkich projektów startupowych

Konferencja kierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką startupową, czy nowych technologii. Podczas swoich wystąpień prelegenci poruszą takie tematy jak: budowanie trakcji w startupie, przygotowanie pitchu dla inwestorów oraz inne.

Z kim będziesz miał okazję popracować oraz czyich prelekcji będziesz miał okazję wysłuchać podczas Startup Days?

Sławomir Lachowski- przedsiębiorca, inwestor, ikona bankowości internetowej, założyciel mBanku.

Artur Urbański- przedsiębiorca, inwestor, współzałożyciel AMG.net (dzisiaj ATOS).

Adam Wesołowski- przedsiębiorca, expert Google Developers, były head of marketing Pizza Portal.
Bartłomiej Gola/Arkadiusz Piechocki- przedsiębiorcy, inwestorzy, współzałożyciele funduszu inwestycyjnego SpeedUp VC.
Piotr Bucki- przedsiębiorca, ekspert od komunikacji i wystąpień publicznych, przygtotowuje "Startupy w Pałacu" do wystąpień publicznych przed Prezydentem RP.

Michał Kulka- przedsiębiorca, współzałożyciel Lawmore, specjalizuje się w negocjowaniu transakcji inwestycyjnych oraz w doradztwie strategicznym dla startupów.

Reszta prelegentów będzie ujawniana stopniowo:)

WAŻNE: Wydarzenie jest bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja!:)

Zdecyduj czy chcesz wziąć udział w samej konferencji Startup Days, czy może chcesz zgłosić swój projekt do weekendowego mentoringu pod okiem ekspertów?

Impreza posiada honorowy Patronat Prezydenta Miasta Łodzi oraz Marszałka Województwa Łódzkiego.

Szczegółowe informacje, agenda spotkania, aktualności oraz opis prelegentów można znaleźć na naszym facebooku:

lub na stronie internetowej wydarzenia:

Do zobaczenia na miejscu!:)