WIOSNA GENERAŁÓW

21.03.2018

Katedra Teorii Polityki Zagranicznej i Bezpieczeństwa WSMiP UŁ oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Łodzi zapraszają na spotkania z generałami broni Sił Zbrojnych RP Mirosławem Różańskim oraz Waldemarem Skrzypczakiem!!

Prelekcja z udziałem gen. M. Różańskiego odbędzie się 21 marca br. o godz. 12.30 w auli im. prof. W. Michowicza (nr 13), ul. Lindleya 5a.

Spotkanie z gen. W. Skrzypczakiem będzie miało miejsce 27 marca br. o godz. 13.00, w auli im. prof. W. Michowicza (nr 13), ul. Lindleya 5a.

Gen. Mirosław Różański był dowódcą generalnym rodzajów sił zbrojnych (2015-16), szefem Departamentu Planowania i Strategii w MON (2012-13) oraz dowódcą 11 Dywizji Kawalerii Pancernej (2009-11).

Gen. Waldemar Skrzypczak sprawował funkcję podsekretarza stanu w MON (2012-13), dowodził Wojskami Lądowymi (2006-09) oraz Wielonarodową Dywizją Centrum-Południe w Iraku (2005).

Serdecznie zapraszamy!!