Wykład na temat twórczości Katarzyny Kobro - polskiej rzeźbiarki awangardowej

10.12.2018

10 grudnia 2018 r. o godzinie 16.00 na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych w sali 308 (ul. Narutowicza 59a) odbędzie się wykład na temat twórczości Katarzyny Kobro (polskiej rzeźbiarki awangardowej), który wygłosi Pani Małgorzata Wiktorko, Kustosz Muzeum Sztuki Współczesnej w Łodzi.

Wykład organizują studenci kierunku Międzynarodowe Studia Kulturowe orazKatedra Studiów Brytyjskich i Krajów Wspólnoty Brytyjskiej WSMiP.