Najczęściej wyszukiwane:

Biblioteka Miejska w Łodzi zawarła porozumienie o współpracy z WSMiP UŁ

Dzisiaj Dyrektor BMwŁ- Pani Bożena Orczykowska oraz Dziekan WSMiP UŁ - prof. Ryszard Machnikowski złożyli swoje podpisy na umowie, która stanowi nie tylko przypieczętowanie dotychczasowych działań, ale także perspektywę na kolejne, wspólnie podejmowane inicjatywy.

Opublikowano: 17 października 2025

Grafika promująca oficjalne partnerstwo pomiędzy Biblioteką Miejską w Łodzi a Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Na niebieskim tle widnieje napis ‘Oficjalne! Porozumienie o współpracy pomiędzy:’, obok logo Biblioteki Miejskiej w Łodzi z ikoną otwartej książki, pod którą znajduje się nazwa instytucji. Po prawej stronie widnieje logotyp 25-lecia Wydziału, z dużą, półprzezroczystą liczbą ‘25’ i nazwą wydziału. Na dole grafiki znajduje się napis ‘partnerstwo’.

W ramach tego partnerstwa w Biblioteka Wolność  realizowany jest cykl  „Okno na Świat”, czyli cykliczne spotkania, podczas których wykładowcy akademiccy w przystępny sposób przybliżają tematykę relacji międzynarodowych. Pomysłodawcą i koordynatorem cyklu jest dr Przemysław Piotr Damski.

Dwuczęściowa fotografia dokumentująca podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Biblioteką Miejską w Łodzi a Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Na pierwszym zdjęciu widoczni są Dyrektor BMwŁ Bożena Orczykowska oraz Dziekan WSMiP UŁ prof. Ryszard Machnikowski, trzymający podpisane dokumenty. Na drugim zdjęciu pięć osób, w tym sygnatariusze umowy, pozuje wspólnie w tym samym pomieszczeniu, w oficjalnej atmosferze. Tło stanowią elementy wystroju biurowego, w tym godło Polski, obrazy i meble

ul. Składowa nr 43
90-127 Łódź

Biuro Dziekana
42 635-42-65,
42 635-42-72,
42 635-42-59

Biuro Obsługi Studenta
42 635-43-75,
42 635-43-73,
42 635-42-46

Funduszepleu
Projekt Multiportalu UŁ współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach konkursu NCBR