Cyberbezpieczeństwo w kontekście e-państwa - Debata ekspercka online

Miejsce wydarzenia: Online
Czas: 27 maja 2022 (piątek) 16:00 - 19:00

Już w najbliższy piątek 27.05 o godzinie 16 odbędzie się spotkanie online z ekspertami na temat cyberbezpieczeństwa krajowego. Będzie to okazja do wysłuchania specjalistów i zadania im pytań. Jednym z prelegentów będzie pracownik naszego wydziału - dr Andrzej Kozłowski,

plakat

W ostatnim czasie można było zauważyć zwiększoną liczbę ataków hackerskich w związku z trwającą wojną. Czy tworząc e-państwo możemy czuć się bezpieczni? Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/4KU3wzkqi

Udział bezpłatny.

Nasi prelegenci:

Dr Andrzej Kozłowski - niezależny ekspert ds. cyberbezpieczeństwa i dezinformacji, były redaktor naczelny portalu CyberDefence24.pl.  Prowadzi wykłady i konwersatoria na Uniwersytecie Łódzkim, Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie oraz Collegium Civitias z zakresu bezpieczeństwa międzynarodowego, terroryzmu i cyberbezpieczeństwa. Uczestnik programu IV LP Departamentu Stanu: "21st Century Changemakers: Information Technology Leaders Explore Cyber Security Strategies.

Mgr inż. Jakub Kotarski - ekspert w dziedzinie ochrony danych osobowych, a także bezpieczeństwa sieci IT, serwerów i komputerów. Wieloletnie doświadczenie w branży IT, począwszy od doboru i sprzedaży rozwiązań dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw, poprzez obsługę informatyczną małych i dużych firm aż do prowadzenia audytów i szkoleń specjalistycznych dotyczących bezpieczeństwa IT oraz ochrony DO.

Miejsce wydarzenia: Online

Data i godziny wydarzenia: 27 maja 2022 (piątek) 16:00 - 19:00