Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Łodzi serdecznie zaprasza do udziału w Łódzkiej Akademii Dyplomacji!

logo akademiiMyślałeś o karierze dyplomatycznej i pracy w międzynarodowym środowisku? Jesteś uczniem klasy maturalnej, studentem lub doktorantem, który interesuje się polityką zagraniczną, stosunkami międzynarodowymi czy geopolityką?

Jesteś ciekaw jak zwiększyć swoje kompetencje, zostać liderem lub po prostu interesujesz się co się dzieje w świeci? Zgłoś się do Łódzkiej Akademii Dyplomacji!

#ŁAD to seria wykładów i warsztatów prowadzonych przez polskich jak i zagranicznych ekspertów w zakresie dyplomacji. Celem Akademii jest przybliżenie zawodu dyplomaty jak i zachęcenie do aplikacji konsularno-dyplomatycznej w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

I edycja odbędzie się 16 grudnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.  W trakcie Akademii dowiesz się m.in. jak wygląda praca konsula, czym jest protokół dyplomatyczny oraz poznasz zasady savoir-vivre, którymi posługują się dyplomaci. Będziesz mógł wziąć udział w aż 6 panelach poświęconych dyplomacji, gdzie poprzez dyskusje, warsztaty i spotkania z ludźmi ze świata polityki, nauki i biznesu, dowiesz się jak skuteczniej pracować na rzecz Ojczyzny oraz zrozumiesz miejsce Polski na geopolitycznej mapie świata.

Wykład inauguracyjny wygłosi Minister Spraw Zagranicznych prof. Zbigniew Rau.

Zapisy trwają od 1 do 9 grudnia. Liczba miejsc ograniczona. Nie zwlekaj, zgłoś się!!!

Czekamy właśnie na Ciebie

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Łodzi Centrum Myśli Polityczno - Prawnej im. Alexisa de Tocqueville'a Akademia Dyplomacji RODMonline