Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom Polsko-Francuskich Studiów w zakresie Zarządzania typu MBA

W sobotę 1 października 2022 r. w Pałacu Alfreda Biedermanna w Łodzi odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom Polsko-Francuskich Studiów w zakresie Zarządzania typu MBA.

To uroczyste i radosne wydarzenie zgromadziło wykładowców, studentów, absolwentów wcześniejszych roczników, rodziny absolwentów, a także przedstawicieli biznesu.

Dyplomy były wręczane przez prof. dr hab. Tomasza Domańskiego – dyrektora programu na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego, dr Catherine Glée-Vermande - dyrektorkę programu na Uniwersytecie w Lyonie oraz prof. dr hab. Tomasza Czaplę – Dziekana Wydziału Zarządzania UŁ.

Wkrótce będziemy obchodzili 30-lecie naszego programu, który daje możliwość uzyskania dwóch dyplomów cenionych na europejskim rynku pracy.

Francuskiego dyplomu Instytutu Zarządzania Przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Jean Moulin Lyon III - Master Management et Administration des Entreprises (MAE)

i polskiego dyplomu studiów typu MBA na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych na Uniwersytecie Łódzkim - Świadectwo studiów podyplomowych: Polsko-Francuski Program Studiów w zakresie Zarządzania typu MBA

Jeszcze raz gratulujemy naszym Absolwentom!

Pour célébrer la réussite des étudiants qui ont suivi le double parcours académique, une cérémonie de remise des diplômes de la formation franco-polonaise en gestion s’est déroulée le samedi 1er octobre 2022 au Palais d'Alfred Biedermann à Lodz.

Cet événement solennel et joyeux a réuni les enseignants, les étudiants, les anciens étudiants, les proches des diplômés ainsi que les représentants des sociétés.

Les diplômes ont été remis par prof. dr hab. Tomasz Domański – directeur de la formation à la Faculté des Etudes Internationales et Politiques à l’Université de Lodz, dr Catherine Glée-Vermande – directrice de la formation à l’Université de Lyon, prof. dr hab. Tomasz Czapla – doyen de la Faculté de Gestion à l’Université de Lodz.

Notre formation franco-polonaise en gestion va bientôt fêter son 30ème anniversaire. Elle donne la possibilité d’obtenir deux diplômes de gestion reconnus sur le marché du travail en Europe.

Le diplôme français de l’Institut d’Administration des Entreprises de l’Université Jean Moulin Lyon 3 - Master Management et Administration des Entreprises (MAE)

et le diplôme polonais délivré par la faculté des Etudes Internationales et Politiques de l’Université de Lodz - certificat post-diplôme : Polsko-Francuski Program Studiów w zakresie Zarządzania typu MBA.

Félicitations à nos Diplômés !