SKN Progress zaprasza studentów na Financial Progress Conference

Studenckie Koło Naukowe Progress proponuje II edycję projektu Financial Progress Conference, czyli dwujęzycznej konferencji naukowej skierowanej przede wszystkim do studentów, która odbędzie się 13 grudnia 2023 r.

Studentko, Studencie! Chciał(a)byś robić coś więcej niż tylko studiowanie? Masz zacięcie naukowe lub lubisz przemawiać do szerokiej publiczności? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: to Financial Progress Conference, czyli dwujęzyczna konferencja naukowa skierowana przede wszystkim do studentów.

Zaproszenie na konferencję

Tegoroczna edycja ma na celu znalezienie odpowiedzi na pytanie “Czego możemy nauczyć się w czasach kryzysu?”. W ramach naboru prac zbieramy referaty i postery od studentek i studentów z Polski i zagranicy. Serdecznie zapraszamy do wejścia w świat nauki i zostania prelegentką lub prelegentem w czasie II edycji FPCON!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową projektu.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres e-mail: FPCON@progress.org.pl