Technologia VR i Metaverse w edukacji, pracy i komunikacji

Miejsce wydarzenia: Składowa 43, 90-127 Łódź
Czas: 29 lutego 2024 (czwartek) 12:00 - Bez zakończenia

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 29 lutego 2024 roku odbędzie się pierwsze wydarzenie poświęcone technologii VR i Metaverse, zorganizowane przez Koło Naukowe Europy Środkowej i Wschodniej!

plakat informacyjny o wydarzeniu, białe litery na granatowym tle

Data: 29 lutego 2024 roku
Godzina: 12:00
Miejsce: Sala Rady Wydziału (1.12), Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych, Uniwersytet Łódzki (Składowa 43, Łódź).
Podczas tego wyjątkowego spotkania uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać panelu ekspertki Eweliny Danowskiej, dyrektor ds. rozwoju w regionie Europy i Ameryki Łacińskiej w firmie Ericsson, oraz absolwentki VIP Uniwersytetu Łódzkiego.

W trakcie wydarzenia będzie możliwe zadawanie pytań dyrektor Ewelinie Danowskiej, która podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z technologią VR i Metaverse. Ponadto, uczestnicy będą mieli okazję bezpośrednio przetestować urządzenia VR, aby lepiej poznać ich funkcje i możliwości w praktyce.

Nie przegap okazji, aby zgłębić tematykę przyszłościowej technologii i jej wpływu na nasze życie!
Do zobaczenia na miejscu!

Miejsce wydarzenia: Składowa 43, 90-127 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 29 lutego 2024 (czwartek) 12:00 - Bez zakończenia