Najczęściej wyszukiwane:

Letnia Szkoła Prawa w Zagrzebiu – ZagLaw 2026

Wydział Prawa Uniwersytetu w Zagrzebiu prowadzi rekrutację na trzecią edycję międzynarodowej Letniej Szkoły Prawa (ZagLaw 2026), która odbędzie się w dniach 29 czerwca – 10 lipca 2026 r.

Opublikowano: 13 czerwca 2026
Dziewczyna na wakacjach zwiedza miasto z kapeluszem w ręce

Back view of a young woman traveler with a backpack on her shoulder out sightseeing in a foreign city, stylish female foreigner examines architectural monument during her long-awaited summer vacation

Tegoroczna edycja realizowana będzie pod hasłem Prawo autorskie w erze cyfrowej – media, kreatywność i sztuczna inteligencja”. Program skierowany jest do studentów oraz osób związanych zawodowo z obszarami prawa, nauk politycznych i socjologii.

Szkoła obejmuje cykl zajęć prowadzonych przez międzynarodowych ekspertów, koncentrujących się na zagadnieniach związanych z prawem autorskim, mediami oraz rozwojem nowych technologii, w tym sztucznej inteligencji. Uzupełnieniem programu akademickiego są działania o charakterze integracyjnym i kulturalnym.

W ramach tegorocznej edycji przewidziano przyznanie 10 stypendiów finansujących opłatę za udział w programie (600 euro), które trafią do kandydatów ocenionych najwyżej w procesie rekrutacji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora a program szkoły letniej dostępny jest tutaj.

Formularz zgłoszeniowy.

Termin składania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2026 r.

Kontakt: summerschool@pravo.hr

Opublikowano: Mateusz Lisiecki

ul. Składowa nr 43
90-127 Łódź

Biuro Dziekana
42 635-42-65,
42 635-42-72,
42 635-42-59

Biuro Obsługi Studenta
42 635-43-75,
42 635-43-73,
42 635-42-46

Funduszepleu
Projekt Multiportalu UŁ współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach konkursu NCBR