Szkolenie antyterrorystyczne na WSMiP UŁ

Miejsce wydarzenia: Williama H. Lindleya 5a, 90-131 Łódź
Czas: 14 marca 2024 (czwartek) 10:00 - 15:00

Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich zainteresowanych pracowników Uniwersytetu Łódzkiego do udziału w organizowanym wspólnie z Centrum Prewencji Terrorystycznej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego z siedzibą w Warszawie certyfikowanym szkoleniu antyterrorystycznym.

Zaplanowana tematyka szkolenia dotyka niezwykle istotnego i współczesnego obszaru zagrożeń terrorystycznych. Szkolenie obejmuje nie tylko aspekty teoretyczne, ale przede wszystkim koncentruje się na rekomendowanych procedurach w przypadku wystąpienia różnorodnych zagrożeń terrorystycznych. Zrealizowane zostaną także zagadnienia związane z coraz częściej pojawiającymi się zagrożeniami w cyberprzestrzeni. Poniżej znajduje się szczegółowy program.

Szkolenie dla kadry akademickiej odbędzie się 14 marca 2024 r. w auli im. Prof. Waldemara Michowicza na WSMiP, ul. Lindleya 5a. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o zgłaszanie chęci udziału w wydarzeniu na adres mailowy: anna.kobierecka@uni.lodz.pl do dnia 12 marca.

Miejsce wydarzenia: Williama H. Lindleya 5a, 90-131 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 14 marca 2024 (czwartek) 10:00 - 15:00