(webinar) Dać się pochłonąć, czyli o możliwości immersji w dydaktyce tradycyjnej

Zaangażowanie Studentów w wymiarze emocjonalnym, intelektualnym, zmysłowym i związanym z wyobraźnią nie jest łatwe, biorąc pod uwagę ich oczekiwania edukacyjne, a także mnogość codziennych obowiązków. Jak zbudować realistyczną lub wyobrażoną przestrzeń do edukacji dla Studentów? Gdzie prowadzić zajęcia, jeśli w sali nauka wydaje się być zbyt “teoretyczna”? Jak ograniczyć bodźce rozpraszające, a dodać rekwizyty, aby Student mógł zanurzyć się w zdobywaniu wiedzy i umiejętności? Jak przygotować Studentów do stanu immersji edukacyjnej i jak z niej wyprowadzić? Jak pobudzić zmysły i emocje, które pomagają w skutecznym uczeniu się? W trakcie webinaru poszukamy możliwości stosowania immersji na zajęciach również wtedy, gdy znajdujemy się w przestrzeni rzeczywistej, a skorzystanie z nowoczesnych technologii jest niemożliwe.

Szkolenie organizowane przez Zespół Doskonałości Dydaktycznej z Centrum Rekrutacji i Doskonałości Dydaktycznej

Forma szkolenia

online - MS Teams