(webinar) Storytelling w prowadzeniu zajęć - już nie nowy, ale wciąż trudny

Umiejętność stosowania storytellingu na zajęciach nadaje barwę i rytm wystąpieniom Nauczyciela Akademickiego, ale także może przyczynić się do zwiększenia zainteresowania Studentów i ich chęci pomocy bohaterom opowieści. Stosowanie fabuły i tego typu historii jest z pewnością potrzebne, ale chociaż nie jest rozwiązaniem nowym, wciąż stwarza wiele wyzwań. Jaką fabułę wybrać? Kogo uczynić bohaterem spotkania lub cyklu zajęć? Czy posługiwać się historiami autentycznymi, baśniowymi, filmowymi czy zupełnie wymyślonymi? Czy fabuła musi dokładnie odnosić się do treści zajęć? A może wystarczy stworzenie postaci, która pociągnie Studentów za sobą? Poszukajmy wspólnie inspiracji do storytellingu w edukacji osób dorosłych.

Szkolenie organizowane przez Zespół Doskonałości Dydaktycznej z Centrum Rekrutacji i Doskonałości Dydaktycznej

Forma szkolenia

online - MS Teams