(webinar) Przez lupę Studenta: Jak pytać, aby Student chciał odpowiadać?

Milczący Studenci stanowią prawdziwe wyzwanie dla nawet najbardziej doświadczonych Nauczycieli Akademickich. Zanim jednak zaczniemy podejrzewać, że ich niechęć do udziału w dyskusji wynika z braku wiedzy, presji społecznej lub cech charakteru, warto zacząć przemianę od analizy sposobu zadawania pytań Studentom. W czasie webinaru porozmawiamy o tym, jak formułować pytania otwierające i jak pomóc Studentom, którzy chcieliby przygotować się do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Porozmawiamy również o tym, jakie zachowania związane z zadawaniem pytań powodują niepożądany strach u Studentów.

Szkolenie organizowane przez Zespół Doskonałości Dydaktycznej z Centrum Rekrutacji i Doskonałości Dydaktycznej

Forma szkolenia

online - MS Teams